این مزایا برای کارمندان آمازون که در آکادمی فنی آمازون پذیرفته شده اند ، یکی از شش برنامه آموزشی موجود در Upskilling 2025 ، 700 میلیون دلار تعهد آمازون برای تجهیز بیش از 100000 کارمند آمازون به مهارت های حرفه ای جدید تا سال 2025 ، بسیار زیاد است.

آکادمی فنی آمازون کارکنان را در مهارت های اساسی مورد نیاز برای انتقال به نقش مهندس توسعه دهنده نرم افزار در سطح آمازون آموزش می دهد. این برنامه نیازی به آموزش کامپیوتر قبلی از متقاضیان ، فقط یک دیپلم دبیرستان یا GED - و قدرت برای گذراندن یک برنامه دقیق 9 ماهه و تمام وقت ایجاد شده توسط مهندسان متخصص نرم افزار آمازون ندارد.

صدها کارمند آمازون از زمان راه اندازی آن در آکادمی فنی آمازون در سال 2017 ثبت نام کرده اند. آکادمی فنی آمازون 98٪ از فارغ التحصیلان خود را در نقش مهندس توسعه نرم افزار در آمازون قرار داده است ، با بسته های حقوق و غرامت آنها به طور متوسط ​​93٪ افزایش می یابد. متقاضیانی که در این برنامه بدون شهریه پذیرفته شده اند برای تأمین هزینه های زندگی خود یارانه دریافت می کنند و برای حفظ برنامه مزایای خود یارانه دریافت می کنند.

این شرکت به عنوان بخشی از تعهد خود در زمینه ایجاد فرصت های شغلی برای کارمندان ، فقط در سال 2020 بیش از 12 میلیون دلار در این برنامه سرمایه گذاری کرد.

اشلی راجاگوپال ، کارمند قدیمی آمازون که نقش های مختلفی را در سراسر تجارت مصرف کننده آمازون داشته است ، این برنامه را رهبری می کند. او از همان اوایل به آکادمی فنی آمازون پیوست ، به عنوان تیم کوچکی از مهندسان و مدیران محصولات در حال ارزیابی این که آیا آمازون می تواند کارمندان خود را در مشاغل مهندسی نرم افزار بدون در نظر گرفتن مهارت های فنی یا زمینه های آنها تقویت کند.

اشلی راجاگوپال یک لباس مشکی با یک کت شلوار جین و یک گردنبند طلای بلند به تن دارد. وقتی بیرون در پارک ایستاده ، لبخند می زند.
اشلی راجاگوپال آکادمی فنی آمازون را رهبری می کند.
عکس توسط میچ پیتمن / آمازون
راجاگوپال گفت: "رمز موفقیت ما تلاش عمدی ما در جهت پاک کردن مهارتهایی است که برای تبدیل شدن به یک مهندس نرم افزار لازم است." "همانطور که ما این مهارتها را تعریف کردیم ، ما عمداً برنامه درسی و روش تدریس خود را توسعه داده ایم تا برای شرکت کنندگانی که فرصت نداشتند ، چه به دلیل محدودیتهای پیشین و یا مالی ، بتوانند مدرک دانشگاهی خود را در رشته مهندسی نرم افزار بگیرند ، در دسترس باشد."

فارغ التحصیلان از طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای آمازون ، از جمله همکاران مرکز تحقق ، مدیران برنامه ها ، هماهنگ کننده های استخدام ، دستیاران اجرایی و تحلیل گران مالی می آیند. سوابق شخصی آنها به همان اندازه متنوع است: والدین تنها ، مهاجران ، فارغ التحصیلان دانشگاه ، دریافت کنندگان GED. این تنوع بازتاب توانایی عمدی آکادمی فنی آمازون است.

راجاگوپال گفت ، آنچه مشترک همه فارغ التحصیلان است مالکیت شغلی و تمایل به دنبال یک مسیر حرفه ای جدید است.

"فارغ التحصیلان ما همه چشم انداز آینده خود و تعهدی تزل ناپذیر برای پیشبرد یک نقش فنی داشتند. آکادمی فنی آمازون به سادگی در اینجا بود تا بتواند نقش یک مهندس نرم افزار را باز کند و پشتیبانی لازم برای رسیدن به آنجا را ارائه دهد. من عاشق اشتیاق آنها برای تعقیب رویاهای خود هستم. ”

وی افزود: "کسی وقتی 11 سال پیش برای کار در آمازون آمدم چیزی را در من دید." "من مدیرانی داشتم که روی من سرمایه گذاری کردند. احساس می کنم برای من بسیار مهم است که این را با دیگران به اشتراک بگذارم و آن را به تصویب برسانم. من معتقدم که آموزش کلید ایجاد بینش و راهی برای دستیابی به توانایی های بالقوه و کنترل روند پیشرفت شغلی افراد است. "
منبع مطلب

مجله خبری زومیت

آمازون به کارمندان کمک می کند تا طی 9 ماه مهندس نرم افزار شوند

آمازون ,، ,های ,فنی ,برنامه ,یک ,فنی آمازون ,آکادمی فنی ,نرم افزار ,را در ,فارغ التحصیلان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

kama24 کار و فناوری mikarooz ligemame WELCOME ONCE اخبار دنیای تکنولوژی دانلود آسان و بدون محدودیت ﻭﺑﻠﺎﮒ ﺭﺳﻤﯽ ﻋﻠﯽ ﺳﻠﯿﻤﺎﻧﯽ worldnews hokmabad